В Оболонському районі Києва облаштували квітник до Дня пам’яті та перемоги

Київ 15:37, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

В Оболонському районі Києва облаштували квітник до Дня пам’яті та перемоги

В Оболонському районі Києва облаштували яскравий тематичний квітник, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця ініціатива стала символом вдячності воїнам.

Клумбу створили на бульварній зоні вздовж вулиці Левка Лук’яненка. Вона розташована поблизу пам’ятника «Воїнам Другої світової війни від вдячних киян», що надає квітковому панно особливого значення.

За інформацією КП «УЗН Оболонського району», для оформлення клумби використали різноманітні рослини: сальвію, чорнобривці, каланхое, очиток, ізолепіс та традесканцію. Вся квіткова продукція була вирощена на виробничій базі підприємства.

Під час розробки квіткової композиції озеленювачі надихалися петриківським розписом. Цей стиль, що є потужним символом національної ідентичності та єдності, має колосальне значення для України як мистецька спадщина.

Нагадаємо, схожі ініціативи щодо озеленення тривають й в інших районах столиці. Зокрема, у Дніпровському районі висаджують квітники «нової хвилі», де гармонійно поєднують злакові трави та багаторічні квіти за кольорами, текстурами та формами.

В Оболонському районі Києва облаштували квітник до Дня пам’яті та перемоги

В Оболонському районі Києва облаштували квітник до Дня пам’яті та перемоги

Нагору