У Києві відбудеться артфест «Лютий лютий» про російсько-українську війну
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
26–27 лютого у Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса пройде четвертий артфест «Лютий лютий», присвячений осмисленню війни від 2014 року.
У програмі — фотовиставка фронтовиків, сценічні читання, показ короткометражних фільмів, ескіз вистави та фінальна дискусія. Під час заходів збиратимуть донати на потреби ЗСУ.
Фестиваль проходитиме за адресою: вул. Володимирська, 23-В. Вхід вільний.