400 багатоквартирних будинків у Київ та Київська область вже отримали фінансування за державною програмою «СвітлоДІМ»
Суспільство 09:12, 26.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
▪️ Близько 300 будинків — у Києві
▪️ Понад 100 — у Київській області
Про це повідомив віце-прем’єр з відновлення Олексій Кулеба.
Програма передбачає встановлення автономного живлення, що забезпечує освітлення під’їздів, роботу ліфтів, водопостачання та тепло навіть під час відключень.
З початку дії програми подано понад 1 150 заявок — це будинки, де проживає більш як 170 000 сімей.
Найактивніші:
▪️ будинки 7–16 поверхів — 42%
▪️ будинки 17+ поверхів — 39%
Обране обладнання:
▪️ акумулятори — 38%
▪️ інвертори — 31%
▪️ сонячні панелі — 11%
▪️ блоки керування — 11%
▪️ генератори — 9%