400 багатоквартирних будинків у Київ та Київська область вже отримали фінансування за державною програмою «СвітлоДІМ»

Суспільство 09:12, 26.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

▪️ Близько 300 будинків — у Києві

▪️ Понад 100 — у Київській області

Про це повідомив віце-прем’єр з відновлення Олексій Кулеба.

Програма передбачає встановлення автономного живлення, що забезпечує освітлення під’їздів, роботу ліфтів, водопостачання та тепло навіть під час відключень.

З початку дії програми подано понад 1 150 заявок — це будинки, де проживає більш як 170 000 сімей.

Найактивніші:

▪️ будинки 7–16 поверхів — 42%

▪️ будинки 17+ поверхів — 39%

Обране обладнання:

▪️ акумулятори — 38%

▪️ інвертори — 31%

▪️ сонячні панелі — 11%

▪️ блоки керування — 11%

▪️ генератори — 9%

Нагору