У Києві суд відправив Галущенка у СІЗО з можливістю вийти під заставу 200 мільйонів гривень

Кримінал, Суд 08:46, 18.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід Герману Галущенку, який раніше обіймав посади міністра енергетики та міністра юстиції.

У вівторок, 17 лютого, суд відправив підозрюваного у справі «Мідас» у СІЗО, де він перебуватиме до 15 квітня 2026 року включно. Як альтернативу, ВАКС визначив заставу у розмірі 200 мільйонів гривень. Відповідне рішення оголосив слідчий суддя Віктор Ногачевський.

Нагору