У Києві обговорили безпеку праці в умовах можливих відключень електроенергії
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці посилюють увагу до умов праці через морози та ризик перебоїв зі світлом. Під час наради міські служби й профспілки визначили заходи для підвищення безпеки на підприємствах.
Серед них — алгоритми дій під час знеструмлення, використання резервного живлення, контроль стану обладнання та інформування працівників. Відповідальність за безпечні умови покладена на керівників установ.
Також на 2026 рік заплановано перевірки, аналіз травматизму та профілактичні заходи.