У застосунку «Дія» розпочали прийом заявок на щомісячну доплату 20 тис. грн для працівників аварійно-відновлювальних бригад, повідомила Свириденко

Бюджет, Послуги 17:55, 7.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Виплати нараховуватимуть за кожен місяць роботи впродовж січня–березня 2026 року. Перші кошти обіцяють перерахувати до кінця цього місяця.

 

Механізм подачі максимально спрощений:

📍 підприємства формують і подають списки через «Дію» з 6 по 15 число — працівникам окремо звертатися не потрібно;

📍 інформація про нарахування з’явиться в «Дії» після 16 лютого або її повідомить роботодавець;

📍 відкривати нові рахунки не потрібно — гроші зарахують на вже наявний.

Нагору