Київ отримав ще 31 генератор від мерії та громади Варшави
Поділитися в
Копіювати посилання
Перша партія з 59 джерел живлення надійшла до української столиці минулої п’ятниці. Загалом місто отримало від столиці Польщі 90 генераторів.
Більшість із них — дизельні, різної потужності — від 10 до 64 кВТ.
Першу партію генераторів одразу відвезли в деякі райони Києва — для заживлення обладнання будинків, де проблеми з відновленням теплопостачання.
І найближчим часом очікуємо наступну партію генераторів, придбаних на благодійні гроші поляків.

Минулого тижня Київ отримав від Польщі першу партію — 130 генераторів різної потужності, кошти на які збирали польські волонтери. За 10 днів 60 000 поляків пожертвували майже 2 млн євро.