У Києві 737 будинків залишаються без тепла

Війна, Влада, ЖКГ 14:35, 28.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Найскладніша ситуація з опаленням на Троєщині.

Станом на ранок 28 січня у Києві 737 будинків залишаються без тепла. Переважна більшість із них на Троєщині, частина — в кількох інших районах. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Комунальники та енергетики цілодобово ремонтують пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути тепло в оселі киян», — зазначив він.

За словами Кличка, над усуненням проблем з теплопостачанням у Києві працюють понад 1000 комунальників.

«Столичним фахівцям допомагають бригади зі Львова, Полтави, Чернігова, Вінниці, Житомира, Миколаєва, Одеси, Рівного, Кропивницького, Київської області та деяких інших міст. А також — бригади «Укрзалізниці», — розповів мер Києва.

Кличко подякував усім, хто підтримує та допомагає столиці в кризовій ситуації.

Нагору