У Києві 737 будинків залишаються без тепла
Поділитися в
Копіювати посилання
Найскладніша ситуація з опаленням на Троєщині.
Станом на ранок 28 січня у Києві 737 будинків залишаються без тепла. Переважна більшість із них на Троєщині, частина — в кількох інших районах. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«Комунальники та енергетики цілодобово ремонтують пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути тепло в оселі киян», — зазначив він.
За словами Кличка, над усуненням проблем з теплопостачанням у Києві працюють понад 1000 комунальників.
«Столичним фахівцям допомагають бригади зі Львова, Полтави, Чернігова, Вінниці, Житомира, Миколаєва, Одеси, Рівного, Кропивницького, Київської області та деяких інших міст. А також — бригади «Укрзалізниці», — розповів мер Києва.
Кличко подякував усім, хто підтримує та допомагає столиці в кризовій ситуації.