У КМДА пояснили ситуацію з гарячою водою в Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці тимчасово обмежили гаряче водопостачання в окремих будинках — це необхідно для відновлення централізованого опалення після масованих атак рф.
У КМДА пояснили: місто працює в умовах складної енергетичної ситуації, а вивільнену теплову потужність спрямовують саме на запуск тепла. За низьких температур повторний запуск системи технічно дуже складний — у деяких районах, зокрема в Деснянському, це вже доводиться робити втретє.
Важливо: обмеження стосуються не всього міста, а лише тих будинків, де це технічно необхідно.
У КМДА наголошують, що це вимушений і тимчасовий крок, потрібний для відновлення тепла в оселях і стабілізації роботи енергосистеми.