Мешканці багатоквартирних будинків у Києві можуть повернути частину коштів за придбаний генератор

Влада, ЖКГ 20:11, 25.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Гроші на компенсацію виділяють з місцевих бюджетів

Суми залежать від можливостей бюджету. Пояснюємо, що потрібно для отримання компенсації.

На компенсацію, яка складає до 75% вартості генератора, можуть розраховувати:

✔️об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

✔️житлово-будівельні контори (ЖБК)

✔️управителі багатоквартирних будинків

Компенсація можлива за генератори потужністю від 5 кВт для будівель, які оснащено індивідуальними тепловими пунктами, водяними насосами або ліфтами, від 2 кВт – для будинків без ліфтів та ІТП (індивідуального теплового пункту).

Щоб отримати гроші, потрібно звернутися в районну державну адміністрацію з заявою про компенсацію та пакетом документів, у якому мають бути:

▪️завірена копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань;

▪️копія протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку про вибори управителя будинку (за відсутності ОСББ або ЖБК);

▪️завірена копія видаткової накладної на придбання незалежних джерел електричної енергії.

Термін компенсації в разі позитивної відповіді РДА – 2 місяці. Відхилити заявку можуть тільки в разі неналежного оформлення документів.

Нагору