У КМВА не підтверджують інформацію про виїзд 600 000 людей із Києва протягом січня

Влада, Суспільство 20:26, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила речниця Катерина Поп.

 

«Наразі якби виїхала така кількість абонентів, яким надаються послуги електропостачання, то, напевно, ситуація зі світлом не була б такою критичною», — додала вона.

 

«навіть якщо такі цифри заявляють, ми не бачимо результату від того, що люди виїхали, ну, хіба вони не вимкнули світло».

Нагору