Ще 20 нових автобусів вийдуть на маршрути Києва

Транспорт 14:57, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Столиця отримала третю партію автобусів Anadolu Isuzu — транспорт уже розподілили між автопарками «Київпастрансу» та поступово випускають на маршрути, зокрема ті, що дублюють електротранспорт на обох берегах Дніпра.

 

Нові автобуси мають 100% низьку підлогу, пандуси, інформаційні табло, відеоспостереження, кондиціонування й опалення.

 

Загалом Київ уже отримав 60 автобусів, ще 25 планують поставити у 2026 році.

Нагору