У Києві двоє енергетиків аварійних бригад загинули через екстремальне перенавантаження
Трагедія 10:40, 21.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомив нардеп Олексій Кучеренко.
Вони працювали по 2–3 доби без перерви, у багатьох зафіксовані обмороження та психофізичне виснаження.