Частина потягів у метро Києва курсуватиме зі змінами
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у КМДА, причиною є складна енергетична ситуація, що склалася через черговий російський обстріл.
▪️Рух поїздів на червоній лінії розпочнеться між станціями «Академмістечко» – «Арсенальна».
Інтервал руху – 4:30-5:00 хв.
▪️Після відбою тривоги між «Лівобережною» та «Арсенальною» курсуватимуть два поїзди для перевезення пасажирів. Вони слідуватимуть без зупинок повз станції «Гідропарк» і «Дніпро».
Орієнтовний інтервал руху – становитиме близько 20-25 хв.
▪️Під час тривоги поїзди зеленої лінії курсуватимуть: «Сирець»–«Видубичі» з інтервалом 7 хв, «Осокорки»–«Червоний хутір» – 10 хв.
▪️Рух поїздів на синій лінії – без змін.