У Києві одноразову матеріальну допомогу отримають 12 тисяч 500 багатодітних сімей, — Марина Хонда
Поділитися в
Копіювати посилання
Заступниця голови КМДА Марина Хонда повідомила про те, що вона отримує багато звернень щодо одноразової матеріальної допомоги для багатодітних родин.
«Цього року у Києві таку допомогу отримають майже 12 500 багатодітних сімей.
Виплата становить 7 500 грн на кожну дитину до 6 років, яка отримує державну соціальну допомогу», — зазначила Марина Хонда.
Це підтримка в межах міської програми «Турбота. Назустріч киянам».
«У 2026 році на неї передбачено майже 100 млн грн — орієнтовно для 13 000 дітей. Для порівняння: торік допомогу отримали близько 10 000 дітей.
Виплату плануємо провести наприкінці січня — на початку лютого», — повідомила подробиці заступниця голови КМДА.
За її словами, кошти надійдуть на «Картку киянина» для родин, які:
• виховують трьох і більше дітей;
• перебувають на обліку в органах соціального захисту;
• фактично проживають у Києві.
Звернутися за допомогою можна до районних управлінь соціального захисту або через ЦНАП за місцем проживання.
Важливо: родинам, які отримували цю допомогу минулого року, повторно звертатися не потрібно — виплата буде нарахована автоматично.