Зовнішнє освітлення обмежать в Києві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Обмеження стосуються декоративного освітлення фасадів, зовнішньої реклами, банерів, моніторів тощо. Вуличне освітлення знизиться до 20%. Там, де це неможливо технічно – вмикатимуться 50% ліхтарів. Повідомив очільник КМВА Тимур Ткаченко.