Шмигаль пояснив нові правила комендантської години
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За словами міністра енергетики, відтепер під час комендантської години людям дозволено виходити без спеціальних перепусток та користуватися транспортом, щоб дістатися до пунктів незламності та пунктів обігріву.
Водночас поліція посилює патрулювання вулиць, аби підтримувати громадський порядок і водночас надавати допомогу, коли це потрібно.