Викрито схему незаконного споживання електроенергії на 168 млн грн

Кримінал 13:23, 29.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Трьом особам повідомлено про підозру.

 

За даними слідства, підприємство отримувало електроенергію без оплати, а постачальник не закуповував її законно, користуючись небалансами.

 

Посадовець «Укренерго» умисно не реагував на порушення.

У результаті безпідставно відпущено понад 82 тис. МВт·год, що завдало значних збитків компанії.

Під час обшуків вилучено документи та чорнові записи.

Нагору