Акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти на фронті відбулася біля ЦУМу у Києві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Рідні військових зібралися, щоб вкотре нагадати владі й суспільству про необхідність продовження боротьби за повернення українських захисників, які зазнають тортур у російських в’язницях, а безвісти зниклі — мають бути знайдені, а не забуті.
«Це вже четвертий його Новий рік без сім’ї, без обіймів, четверте його Різдво, тому кожна ця акція — це крик, який хочеться, щоб вже нарешті почули й наші рідні були вдома» — розповіла дружина військовополоненого Марія. Вже 43 місяці жінка чекає на його повернення.

Фото: Суспільне новини/Дар’я Григоренко