На столичній Оболоні відкрили фотовиставку про десантників

Дата 13:24, 15.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Фотовиставку відкрили просто неба на Оболонській набережній на початку парку «Наталка». Її підготували бійці 7 корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ. На світлинах представлені сучасні технології ведення бойових дій, епізоди російсько-української війни та портрети героїв-десантників.

Як розповіла директорка Департаменту суспільних комунікацій КМДА, голова фракції «УДАР» у Київраді Мирослава Смірнова, у Києві фотовиставка під назвою «Технодесант. Хроніка боротьби» представлена одразу на трьох локаціях: у вестибюлі станції метро «Золоті ворота», на Подолі та у парку «Наталка».

«Столиця продовжує розвивати культуру подяки військовим за їхню службу та докладає значних зусиль для підтримки захисників і членів їхніх родин,

Нагору