50 ветеранів одночасно підкорили Говерлу: у Києві зареєстрували національний рекорд

Суспільство 14:06, 14.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці офіційно зареєстрували Національний рекорд України — одночасне сходження на Говерлу 50 ветеранів. Підйом відбувся у листопаді та був зафіксований на відео.

 

Серед учасників — Артем Скрипник, ветеран із пораненням і втратою кінцівки, керівник ГО «Ветерани 128 батальйону ТрО Дніпровського району». Попри складні погодні умови, ветерани дісталися найвищої вершини України.

 

💬 «Для ветерана, особи з інвалідністю внаслідок війни, це був не просто підйом, а виклик і перемога над обставинами», — зазначили учасники походу.

Ветерани також подякували керівнику КОВА Миколі Калашнику за підтримку та реалізацію ініціативи.

 

 

 

Нагору