КМДА закликала бізнес у Києві зменшити підсвітку реклами

Влада 20:05, 13.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці звернулися до підприємців із проханням мінімізувати використання електроенергії для освітлення вивісок і рекламних конструкцій. Це частина заходів із підтримки енергосистеми України, пошкодженої внаслідок масованих атак рф.

 

«Питання раціонального споживання електрики й об’єднання зусиль на всіх рівнях наразі є пріоритетом. У періоди енергетичної нестабільності кожен подібний крок має значення», — зазначила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

 

У КМДА також рекомендують вимикати підсвітку або переводити її в економні режими, а в штатній роботі — замінювати лампи розжарювання на енергоощадні LED.

 

 

Нагору