Кличко скликає засідання Київради — які питання розглянуть
Поділитися в
Копіювати посилання
Наступне засідання Київської міської ради відбудеться у четвер, 18 грудня. На порядку денному 38 питань.
Відповідну інформацію вже опублікували на сайті Київради.
Зокрема, депутати планують розглянути зниження податку для орендодавців у столиці з 23% до 10%. З відповідною пропозицією вони мають намір звернутися до Верховної Ради.
Також Київрада може заборонити безоплатно паркуватись на 10 хвилин на платних стоянках, а також встановити адміністративну відповідальність за розміщення транспортних засобів на тротуарі та велосипедних смугах.
Крім того, на забезпечення вирішення депутатами соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців планується виділити в 2026 році ще 600 млн гривень. Раніше було заплановано 1,2 млрд гривень, тепер ця сума становитиме — 1,8 млрд гривень.
На порядку денному є затвердження Комплексної міської цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури Києва на 2026-2028 роки.
Перед депутатами доповідатиме мер Віталій Кличко щодо здійснення заходів, спрямованих на реалізацію закону “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Також виступить директор транспортної інфраструктури КМДА.