Збільшиться кількість автономних котелень для безперебійного опалення медичних та навчальних закладів столиці
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.
Завдяки бельгійцям Київ збільшує кількість мобільних автономних котелень з 54 до 70 для безперебійного опалення лікарень, шкіл та дитсадків під час знеструмлень через ворожі обстріли.
Вони в 3 рази потужніші за ті, що є у «Київтеплоенерго», і зможуть забезпечити теплом більші об’єкти. Крім того, для безперебійного енергоживлення в школах Києва вже встановлено 36 генераторів.
«Дякуємо бельгійському агентству з міжнародного співробітництва Enabel та Королівству Бельгії за цю вкрай необхідну допомогу», — написав мер Києва Віталій Кличко.