Спалила сина живцем: на Київщині жінку засудили за вбивство
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася 12 червня 2024 року у Білій Церкві. Між родичами тривалий час виникали конфлікти через зловживання алкоголем.
У день трагедії, перебуваючи також напідпитку, жінка прийшла до свого 37-річного сина у квартиру. Зайшла до його кімнати, де він спав, та вилила на нього легкозаймисту речовину, після чого підпалила. Отримані опіки виявилися смертельними — чоловік помер у лікарні. У суді жінка частково визнала свою вину. Настіпні 14 років вона проведе за ґратами.