У Києві стартувала програма “Чекап для жінок-військовослужбовиць”

Армія, Війна, Здоров'я 09:36, 28.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві стартувала програма “Чекап для жінок-військовослужбовиць”. Про це інформує КМДА.

Жінки можуть пройти повний комплекс обстежень, що дозволяє оцінити стан здоров’я та виявити можливі ризики на ранньому етапі.

До комплексу обстежень входять:

  • загальний і біохімічний аналізи крові, визначення глюкози;
  • УЗД органів малого тазу, черевної порожнини, щитоподібної та молочних залоз;
  • консультації терапевта й ендокринолога;
  • електрокардіографія (ЕКГ);
  • огляд гінеколога з кольпоскопією, цитологічним і бактеріоскопічним дослідженнями.

У перший день програми чекап пройшли понад 20 учасниць.

Обстеження проводять щосереди з 8:00 до 12:00 у:

  • КНП “Київська міська клінічна лікарня № 8” (вул. Юрія Кондратюка, 8);
  • КНП “Київська міська клінічна лікарня № 1” (вул. Рогозівська, 6).

Записатися можна через реєстратуру або через додатки Health-24 (для 8-ї лікарні) та Helsi (для 1-ї лікарні) — у переліку доступних послуг потрібно знайти позначку “Чекап жінок-військовослужбовиць”.

Нагору