У Київському метрополітені пройде ярмарок вакансій
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом двох днів, 26 та 27 листопада, у вестибюлі станції метро “Вокзальна” відбудеться ярмарок вакансій від “Київського метрополітену”.
Як повідомили у КМДА, фахівці з кадрової роботи консультуватимуть усіх охочих щодо можливостей працевлаштування у підземці з 8:30 до 13:00.
Під час ярмарку можна буде:
- Дізнатися про актуальні вакансії та умови роботи.
- Дізнатися про соціальні гарантії.
- Отримати відповіді на всі питання щодо працевлаштування.
Відвідувачі матимуть змогу отримати вичерпну інформацію, залишити свої контактні дані або заповнити анкети для подальшого зв’язку. Детальний перелік вакансій доступний за посиланням.