У Дніпровському районі висадили 30 сосен

Благоустрій 10:39, 23.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нові дерева з’явилися у парку по вулиці Гетьмана Павла Полуботка.

 

Тепер простір став ще комфортнішим для відпочинку.

Нагору