Завтра вранці обмежать роботу станції метро «Хрещатик»
Транспорт 21:34, 20.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
А саме 21 листопада тимчасово обмежать роботу вестибюля № 3 (вихід у напрямку Алеї Героїв Небесної Сотні).
Зміни в роботі пов’язані з проведенням державних заходів із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада.
Обмеження триватимуть з 5:37 до 11:00.
Інші вестибюлі №№ 1, 2 та пересадковий вузол працюватимуть у звичайному режимі. А в разі оголошення повітряної тривоги всі без винятку вестибюлі будуть відчинені на вхід.