Завтра вранці обмежать роботу станції метро «Хрещатик»

Транспорт 21:34, 20.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

А саме 21 листопада тимчасово обмежать роботу вестибюля № 3 (вихід у напрямку Алеї Героїв Небесної Сотні).

 

Зміни в роботі пов’язані з проведенням державних заходів із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада.

 

Обмеження триватимуть з 5:37 до 11:00.

 

Інші вестибюлі №№ 1, 2 та пересадковий вузол працюватимуть у звичайному режимі. А в разі оголошення повітряної тривоги всі без винятку вестибюлі будуть відчинені на вхід.

Нагору