У держави немає грошей на Національний кешбек

Влада, Послуги 10:54, 7.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Українці вже 2 місяці не отримують гроші з Нацкешбеку, бо немає коштів для фінансування цієї програми. Вони закінчилися навіть у резервному фонді.

За даними ЕП, рішення про виділення фінансування з резервного фонду ухвалили, і вже невдовзі кошти мають надійти на рахунки українців.

Попри проблеми з фінансуванням цієї програми, в уряді вже анонсували нові.

Нагору