У держави немає грошей на Національний кешбек
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Українці вже 2 місяці не отримують гроші з Нацкешбеку, бо немає коштів для фінансування цієї програми. Вони закінчилися навіть у резервному фонді.
За даними ЕП, рішення про виділення фінансування з резервного фонду ухвалили, і вже невдовзі кошти мають надійти на рахунки українців.
Попри проблеми з фінансуванням цієї програми, в уряді вже анонсували нові.