Київ отримає понад 12 млн грн за користування земельними ділянками
Влада 15:22, 5.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Суди ухвалили низку рішень на користь територіальної громади Києва щодо стягнення безпідставно збережених коштів за користування земельними ділянками. До міського бюджету перерахують понад 12 млн грн.
У Київраді зазначають, що така робота спрямована на системне наповнення бюджету столиці.