Київ отримає понад 12 млн грн за користування земельними ділянками

Влада 15:22, 5.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Суди ухвалили низку рішень на користь територіальної громади Києва щодо стягнення безпідставно збережених коштів за користування земельними ділянками. До міського бюджету перерахують понад 12 млн грн.

У Київраді зазначають, що така робота спрямована на системне наповнення бюджету столиці.

Нагору