Олену Зеленську закликали підтримати створення наземного переходу біля м.Університет

Дороги 09:30, 4.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

ГО «Доступно.юа» направила відкрите звернення до Першої леді Олени Зеленської.

Мета звернення — закликати підтримати ініціативу облаштування пішохідного переходу на станції метро «Університет» в Києві.

Чому це важливо? Олена Зеленська ініціювала Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

Наявність пішохідного переходу повністю відповідає принципам безбар’єрності та є частиною розвитку сучасного, доступного міського простору.

▪️ Що можете зробити ви

Підпишіть та поширте петицію до Президента України з проханням сприяти вирішенню питання щодо введення в дію наземного переходу: https://bit.ly/4oEx0gB

Нагору