Нова мініскульптура проєкту «Шукай!» з’явилася на київському Подолі

Акція, Архітектура 08:17, 30.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Це — вже 51-ша. Скульптурка у формі сточеного олівця — присвята всім, хто працює зі словом: поетам і письменникам, журналістам, сценаристам, видавцям.

«Головна ідея — пишіть, бо ваше слово має силу. Олівці, справжні й символічні, мають «сточуватися» — адже саме так формуються сенси», — зазначила авторка проєкту Юлія Бевзенко.

Скульптуру розміщено на фасаді видавництва «Смолоскип» — символічного місця для української культури.

Фото: проєкт «Шукай!»

Нагору