Київ інвестує 548 млн грн в енергонезалежність систем водопостачання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Депутати Київради підтримали рішення спрямувати 548 млн грн на підвищення енергонезалежності та безперебійну роботу систем водопостачання й водовідведення столиці.
У міськраді зазначають, що через постійні ворожі обстріли пошкоджуються енергомережі, від яких залежить подача та відведення води в житлових будинках, лікарнях і дитсадках.
Нове фінансування дозволить запобігти аваріям, швидше відновлювати пошкодження та забезпечити стабільну роботу водної інфраструктури Києва.