Патрульні продовжують виявляти керманичів, які керують автівками в стані сп’яніння

Кримінал 09:32, 20.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Під час патрулювання в Святошинському районі інспектори зупинили автомобіль BMW, який рухався містом в комендантську годину.

Спілкуючись з водієм, ми виявили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою Драгера. Результат огляду позитивний — 1,52 проміле.

Інспектори відсторонили містянина від керування та склали на нього відповідні адміністративні матеріали. Надалі рішення у справі прийматиме суд.

Нагору