Патрульні продовжують виявляти керманичів, які керують автівками в стані сп’яніння
Кримінал 09:32, 20.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час патрулювання в Святошинському районі інспектори зупинили автомобіль BMW, який рухався містом в комендантську годину.
Спілкуючись з водієм, ми виявили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою Драгера. Результат огляду позитивний — 1,52 проміле.
Інспектори відсторонили містянина від керування та склали на нього відповідні адміністративні матеріали. Надалі рішення у справі прийматиме суд.