На Обухівщині чоловік довів до самогубства неповнолітню падчерку
Кримінал 15:51, 7.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними слідства, 39-річний мешканець району систематично принижував дівчинку, ображав, змушував виконувати важку роботу по дому та виганяв узимку без одягу.
Постійні знущання призвели до трагедії — дитина вкоротила собі віку.
Попри тяжкість злочину, суд відправив чоловіка під цілодобовий домашній арешт.