Київ отримав 30 автобусів

Транспорт 20:16, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Київ отримав першу партію з 30 сучасних автобусів, 20 з яких уже курсують містом, решта розпочнуть роботу після процедур

Автобуси придбані за угодою з ЄІБ у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України». До кінця року очікується ще 30 автобусів; загалом місто отримає 85 машин на кредитні 18,5 млн євро.

Це 12-метрові низькопідлогові автобуси з пандусами для людей з інвалідністю, інформаційними табло, кондиціонером, відеокамерами, системою озвучення зупинок і LED-освітленням. Курсуватимуть на маршрутах 24, 62, 110 та 119.

Нагору