Віталій Кличко привітав столичних рятувальників з професійним святом, яке вони нещодавно відзначали

Влада, Дата 16:32, 23.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Віталій Кличко вручив столичним рятувальникам 35 відзнак від міста: медалі “Честь. Слава. Держава”, Почесні грамоти та Подяки Київського міського голови.

Від початку цього року столиця зазнала найбільше ворожих обстрілів з моменту повномасштабного вторгнення. І саме рятувальники – перші на місці в найдраматичніші моменти, щоб врятувати, допомогти, підтримати.

Попри високе навантаження в умовах війни рятувальні служби працюють чітко, злагоджено й невтомно.

Київ – унікальне місто, адже має власну муніципальну аварійно-рятувальну службу, яка в партнерстві та координації з підрозділами ДСНС забезпечує ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Нагору