Під Києвом виявили «рабів» з Узбекистану
Кримінал 14:03, 20.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці звільнили 13 людей, яких тримали в нелюдських умовах. Їх примушували працювати, контролювали кожен крок і навіть похід у вбиральню дозволяли лише за розкладом.
Організаторами виявилися двоє громадян КНР, громадянин Узбекистану та українка. Їх затримали, а на місці знайшли документи, гроші та транспорт.
Чотирьом фігурантам оголосили про підозру в особливо тяжкому злочині.
