У Києві після російської атаки загорілась будівля Кабінету міністрів

Війна 09:14, 7.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві внаслідок падіння уламків російського БпЛА сталося загоряння в будівлі Кабінету міністрів. Про це в соцмережах повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

 

За словами Свириденко, через ворожу атаку пошкоджена будівля уряду, дах і верхні поверхи. Рятувальники ліквідовують пожежу.

Нагору