У Києві після російської атаки загорілась будівля Кабінету міністрів
Війна 09:14, 7.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві внаслідок падіння уламків російського БпЛА сталося загоряння в будівлі Кабінету міністрів. Про це в соцмережах повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
За словами Свириденко, через ворожу атаку пошкоджена будівля уряду, дах і верхні поверхи. Рятувальники ліквідовують пожежу.
