На столичному вокзалі провели шаховий турнір
Дозвілля 14:30, 5.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Усі охочі могли зіграти з міжнародним майстром Сергієм Павловим. Участь узяли понад 20 людей — від дітей до дорослих.
Перемогти титулованого суперника вдалося лише одній учасниці — шахістці Олександрі Удод. Її гра вразила і майстра, і глядачів.
Захід організували Укрзалізниця та Федерація шахів України. Наступні турніри теж планують проводити на вокзалі.
