На столичному вокзалі провели шаховий турнір

Дозвілля 14:30, 5.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Усі охочі могли зіграти з міжнародним майстром Сергієм Павловим. Участь узяли понад 20 людей — від дітей до дорослих.

Перемогти титулованого суперника вдалося лише одній учасниці — шахістці Олександрі Удод. Її гра вразила і майстра, і глядачів.

Захід організували Укрзалізниця та Федерація шахів України. Наступні турніри теж планують проводити на вокзалі.

Нагору