У Департаменті суспільних комунікацій КМДА правоохоронці проводять обшуки
Поділитися в
Копіювати посилання
У Департаменті суспільних комунікацій і підпорядкованих йому комунальних підприємствах правоохоронні органи проводять обшуки, повідомляє пресслужба КМДА.
Таким чином, правоохоронці продовжують використовувати суди та обшуки як інструмент тиску і дискредитації діяльності Київської міської державної адміністрації.
Як зазначають у Департаменті, жодних попередніх запитів чи рішень суду на отримання документів не було. Натомість дії правоохоронців заблокували роботу Департаменту та підпорядкованих підприємств.
Працівники Департаменту надають запитувані правоохоронними органами документи, які й без того є у відкритому доступі.