У Києві відкрили пам’ятну таблицю та посадили дуб на честь Дениса Антіпова
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У парку «Партизанська слава» відкрили пам’ятну таблицю та посадили дуб на честь лейтенанта 95-ої ОДШБр Дениса Антіпова. Таблицю відкривали батьки Героя, а в церемонії взяли участь рідні, друзі, колеги та побратими. Наприкінці символічно пов’язали навколо дуба сині та жовті стрічки.

Денис загинув 11 травня 2022 року, захищаючи Україну, і був посмертно нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня та став почесним громадянином Києва(посмертно).