Мертві душі в пологовому — керівництво одного зі столичних пологових привласнили понад 4,5 мільйона грн через неіснуючих працівників
Кримінал 23:40, 21.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
17 фіктивних працівників 15 місяців отримували зарплати. Учасники оборудки просто щомісяця знімали їх у банкоматах і ділили між собою.
Хто брав участь у схемі:
🔹директор «Київського міського пологового будинку»;
🔹керівниця відділу кадрів, яка втекла від відповідальності до Німеччини, але була екстрадована до України;
🔹заступник керівника пологового будинку;
🔹колишній головний бухгалтер, бухгалтеру та керівники структурних підрозділів.
Справу вже скеровано до суду. Частину коштів — 760 тисяч — уже повернули на рахунки медзакладу.