Понад 1 000 заяв на компенсації подали кияни після останньої атаки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на ранок столична влада отримала вже 1045 заяв на виплату 10 000 грн допомоги — її Київ надає з 2022 року всім постраждалим від обстрілів.
Ще 37 мешканців, чиї домівки знищені або серйозно пошкоджені, подали заявки на 40 000 грн для оренди житла на 2 місяці. Надалі вони отримуватимуть по 20 000 грн щомісяця, поки місто відновлює їхні оселі.