Київ модернізовує понад 400 індивідуальних теплопунктів за підтримки NEFCO
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це розповів директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.
За останні 5 років у межах проєкту з енергоефективності:
✅ Проведено роботи у 376 закладах.
✅ Встановлено 354 ІТП із 427 запланованих, решта – у процесі.
✅ Модернізовано системи опалення у 13 об’єктах разом із ІТП та окремо у 6 закладах.
Ці заходи вже забезпечують економію 150 000 Гкал теплової енергії щороку.
“Київ підтверджує свою репутацію надійного партнера, демонструючи значну економію та прозору звітність», – повідомив Дмитро Науменко.
Він також нагадав, що у 2014–2019 роках Київ успішно реалізував минулий проєкти NEFCO, за результатами якого скоротили викиди CO2 на 43 тис. тонн і споживання енергії на 124 тис. Гкал.