Кияни підказують міській владі, як швидше відремонтувати Північний міст: треба більше працювати
Поділитися в
Копіювати посилання
У зареєстрованій на сайті міськради петиції містяться поради, як пришвидшити ремонт та позбавити містян від заторів.
Автори ініціативи обурені тим, що наразі на мосту працюють лише 4–6 робітників з 08:00 до 18:00, а вночі та у вихідні робота повністю зупиняється.
Що пропонують:
🔹запровадити цілодобовий режим ремонтних робіт (24/7).
🔹організувати ремонтні роботи в дві-три зміни, за прикладом ремонту Північного мосту влітку 2023 року.
🔹 впровадити реверсивний рух у пікові години.
Це, на переконання авторів і тих, хто підписався під петицією, дасть змогу завершити ремонт на 30–40% швидше.