В Оболонському районі відкрили меморіальну дошку Герою — Спасуну Нікіті Валерійовичу, позивний «Скай» + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Нікіта народився 4 січня 1998 року в Києві, мешкав на Оболоні, навчався у школі №219. 27 грудня 2024 року добровільно став до лав ЗСУ. Служив у 78-му окремому десантно-штурмовому полку оператором ударних БпЛА.
Загинув 2 травня 2025 року поблизу Нової Січі на Сумщині, героїчно виконуючи бойове завдання.
Побратими пам’ятають його як сміливого воїна і щиру людину. Близькі — як турботливого сина і брата.

На відкритті дошки звучали слова скорботи й гордості. Говорили і про важливе — про культуру вшанування наших Захисників, які боронять і боронили Україну.
Його подвиг — назавжди з нами.
Вічна пам’ять. Вічна слава.