У Києві станція метро «Лукʼянівська» частково відновила роботу після атаки
Транспорт 09:22, 21.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на цю годину у Києві станція метро “Лукʼянівська” працює на вихід для пасажирів, і поїзди зупиняються на платформі. Про це розповіли у метрополітені.
Водночас вхід на станцію залишається зачиненим, що пов’язано з наслідками обстрілу, який пошкодив наземну частину об’єкта. Підземні приміщення не ушкоджені, пожежі на станції не було.
Всі інші станції метро працюють у звичайному режимі.