Закопували в ґрунт токсичні відходи та нанесли шкоди екології на майже 10 млн грн

Екологія 11:19, 18.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Фіктивні сміттєпереробні компанії, які створив киянин без жодної ліцензії та відповідної матеріально-технічної бази, укладали договори з підприємствами по утилізації небезпечних речовин.

Замість утилізації ділки підшукували земельні ділянки на території Київщини та брали їх в держави в оренду. У подальшому, ртутні лампи, прострочені медикаменти та інші токсичні речовини, які згідно норм екологічної безпеки повинні бути утилізовані без шкоди екології, просто закопували в землю.

Тепер понад 7000 квадратів забруднені міддю, хромом, цинком та фосфором, а збиток державі сягає понад 9,5 млн грн.

Нагору